На засіданні Верховної Ради депутати проголосували за відставку Прем’єр-міністра та його Уряду

- Реклама -

Сьогодні, 4 березня, у Верховній Раді Україні розглядають питання щодо відставки Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та міністрів Уряду.

Перед присутніми виступив Президент України Володимир Зеленський, який наголосив, що цей Уряд має здобутки за 6 місяців своєї діяльності, але українцям цього замало. Країні потрібні нові мізки, нові обличя та нові серця.

«Будь-яка влада робить крок у прірву, коли перестає чути людей. І саме тому ми тут. Знати, як подолати кризову ситуацію замало, потрібно робити. За 2 місяця нового року невиконання державного бюджету сягає майже 16 мільярдів гривень. І ми повинні про це говорити», — підкреслив Володимир Зеленський.

Також Президент України торкнувся діяльності Уряду в питаннях комунальних платежів, контрабанди, зарплат та премій окремих членів Наглядових рад, а також ситуації, яка наразі є критичною у вугільній промисловості.

У відповідь Прем’єр-міністр Олексій Гончарук подякував Президенту та висловив впевненість, що курс цього Уряду буде продовжено.

«6 місяців — це дуже короткий термін для оцінки роботи Уряду. Все те, що ми започаткували разом, має бути завершено», — наголосив Олексій Гончарук.

Після цього депутати Верховної Ради висловилися з приводу прийняття відставки Прем’єр-міністра Гончарука та міністрів його Уряду та перейшли до голосування.

За відставку Прем’єр-міністра проголосували 353 народних обранця. Одразу ж після голосування, Олексій Гончарук покинув приміщення зали засідань.

Нагадаємо, вчора, 3 березня, стало відомо про те, що Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку. Профільний комітет ВР підтримав рішення відправити Гончарука у відставку.

- Реклама -