Команда Сергія Андрійченка привітала маленького Рому Ротко з Мирнограду з Днем нароження

- Реклама -

Сьогодні, 14 лютого, для родини Ротко з Мирнограду особливий день, адже саме у День закоханих народився їх синочок Роман.

Ми неодноразово писали про маленького Ромчика, бо наразі дитина бореться з тяжкою хворобою — гострим лімфобластним лейкозом в гострому періоді. Депутат Покровської міськради, меценат Сергій Андрійченко разом зі своєю командою не залишились осторонь та надали фінансову допомогу на лікування хлопчика.

Малюк вже пройшов один курс хіміотерапії, на даний момент він знаходиться вдома. Тому у цей прекрасний день представники команди Сергія Андрійченка завітали в гості до малюка, щоб привітати його з днем народження.

Повітряні кульки, іграшки, фрукти та гарний настрій — ось що подарувала команда Сергія Андрійченка маленькому Ромчику. Батьки наголошують, що така увага дуже важлива як для самого хлопчика, так і для них.

За дорученням Сергія Андрійченка, представники його команди вручили подарунки імениннику та надали фінансову підтримку родині, адже вже через декілька днів у маленького Романа розпочинається другий курс хіміотерапії.

Отже, збір грошей на лікування Роми Ротко продовжується. Тому, рідні та близькі малюка звертаються до всіх небайдужих людей з проханням допомогти зібрати гроші для лікування хлопчика.

Переказати гроші можна на картку Приватбанку— 5168 7573 4308 9654 (Ротко Ауріка Іванівна, мама Роми).

Контактний телефон мами Ауріки-066-345-26-08; бабусі Наталії Іванівни – 066-972-38-99.

Не залишайтеся байдужими до чужої біди!

Навіть невеликі грошові кошти допоможуть дитині

подолати важку хворобу!

- Реклама -