У Добропіллі обговорили проблему громадських вбиралень

- Реклама -

У січня 2020 року на сайті електронних петицій Добропільської міської ради було зареєстровано звернення місцевого мешканця щодо встановлення громадських вбиралень в місті. Петиця набрала необхідну кількість голосів для розгляду місцевою владою, тому вчора, 12 лютого, це питання було обговорено на засіданні профільної депутатської комісії.

Автор петиції запропонував придбати комплект біотуалетів, для того щоб встановити їх в парках, скверах, на дитячих та спортивних майданчиках, а також для використання їх під час масових святкувань.

На засідання комісії були запрошені автор петиції, громадські активісти, а також небайдужі мешканці Добропілля.

Під час обговорення було вирішено, що придбання комплекту біо-туалетів потребує значних витрат з міського бюджету, до того ж необхідні кошти на їх прибирання. Громадські вбиральні стали б гарним бізнесом для приватних осіб, але на даний час в Добропіллі не має бажаючих розвивати цей напрямок у бізнесі.

Тому міській голова Андрій Аксьонов наголосив, що кожен мешканець міста має право без перешкод користуватись вбиральнями у бюджетних установах, звісно ж з поправкою на графік роботи цих установ. Та, наприклад, під час масових гулянь на площі ім. Арутюнова двері ЦКД відчинені аж до кінця розважальної програми.

Інше питання, що не всі містяни обізнані щодо такої можливості, отже необхідно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу та встановити вуличні покажчики.

Також на засіданні профільної комісії було вирішено звернутися до власників кафе, магазинів, торгівельних центрів тощо та запропонувати їм надавати доступ до вбиралень не тільки клієнтам, а всім, кому це необхідно, особливо батькам з дітьми та людям похилого віку.

- Реклама -