У Покровському районі 5-річна дівчинка мешкала в жахливих умовах

- Реклама -

Сьогодні, 10 лютого, працівниками служби у справах дітей Покровської райдержадміністрації та Покровського відділу поліції було проведено рейд по родинам, які опинилися в складній життєвій ситуації. 

Так, під час відвідування однієї з родин у селі Сергіївка Покровського району, комісією було виявлено 5-річну дівчинку, яка перебувала разом з матір’ю в компанії жінок та чоловіків, які вживали спиртні напої.

Під час перевірки працівники райдержадміністрації та поліції виявили, що будинок, в якому мешкають мати та дівчинка, знаходиться в незадовільному санітарному стані, також відсутні продукти харчування, необхідні речі для дитини, а також немає вугілля та дров для опалювання.

До того ж мати дівчинки ніде не працює, часто залишає доньку у своїх батьків на тривалий термін, помічена у вживанні спиртних напоїв.

Раніше жінку неодноразов попереджали про відповідальність за виконання батьківських обов’язків, про що їй вручались акти-повідомлення.

Враховуючи усі обставини, працівником Покровського відділу поліції стосовно жінки складено адміністративний протокол за статтею 184 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Працівниками швидкої допомоги дитину разом з матір’ю доставлено до дитячого відділення КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Покровської міської ради Донецької області для обстеження та, у разі необхідності, лікування.

- Реклама -