Мешканців Покровська запрошують взяти участь у конкурсі «Слово Тарасове струнами б’ється!»

- Реклама -

Мешканців Покровська запрошують взяти участь у конкурсі «Слово Тарасове струнами б’ється!», який відбудеться у Центральній міській бібліотеці 5 березня. 

Про це повідомляється на офіційному сайті установи.

Метою даного конкурсу є вшанування пам’яті великого Кобзаря, розвитку почуття патріотизму серед творчої інтелігенції, школярів та молоді міста і активізації творчого потенціалу місцевих літераторів, залучення їх до процесів становлення і розвитку сучасної вітчизняної літератури та культури. 

Прийняти участь та випробувати свої сили можуть професійні виконавці, аматори, учнівська молодь, студенти вищих та середніх навчальних закладів міста, міських центрів творчості, учасники творчих колективів та театральних студій міста. Вік учасників — від 14 років.

Для того, щоб стати учасником конкурсу, необхідно подати анкету-заявку. Дедлайн — 1 березня. Анкету та положення про конкурс можна знайти за посиланням.

5 березня о 10 годині у Цетральній міській бібліотеці ім.Т.Г.Шевченка відбудеться конкурс. Переможці стануть учасниками всеукраїнського відкритого конкурсу читців ім. Т. Г. Шевченка «В сім’ї вольній, новій…», який проходитиме в Краматорську.

- Реклама -