У прокуратурі Донеччини прокоментували вчорашні обшуки в ДП «Селидіввугілля»

- Реклама -

Вчора, 5 лютого, журналісти DDK.DN.UA повідомляли, що у ДП «Селидіввугілля» проходили обшуки. Телефоном прес-секретар обласної прокуратури відмовилася коментувати це, а сьогодні на офіційному сайті прокуратури Донецької області з’явився офіційний коментар.

Так, обшуки в «Селидіввугіллі» проводили працівники прокуратури Донецької області. За інформацією головного Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях ними було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами державного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки  (ч.2 ст. 364 КК України).

У ході досудового розслідування було встановлено, що у 2018-2019 роках посадові особи ДП «Селидіввугілля», зловживаючи своїм службовим становищем, уклали договори із приватними підприємствами на поставку неякісного гірнично-шахтного обладнання та проведення капітального ремонту конвеєра у відокремленому підрозділі «Шахта Курахівська».

Вчора, 5 лютого, слідчим суддею було проведено 9 санкціонованих обшуків на території офісних та складських приміщеннях вказаних підприємств, місцями мешкання посадовців, виявлено та вилучено гірнічно-шахтне обладнання та документацію щодо нього.

Наразі встановлюються коло осіб, причетних до вказаного злочину. Проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії.

- Реклама -