Майже 2 тисячі гривень за собаку: мешканка Покровська стала жертвою шахрайки

- Реклама -

Мешканка Покровська втратила майже 2 тисячі гривень, коли вирішила купити собаку через інтернет. Тепер правоохоронці розшукують особу зловмисниці, яка розмістила на сайті хибне оголошення.

Так, до Покровського відділу поліції звернулася 30-тирічна мешканка Покровська, яка повідомила, що знайшла в інтернеті оголошення про продаж собаки та вирішила її купити.

Продавчиня повідомила, що пес знаходиться у Кировоградській області, надіслала фото відповідних документів та відео собаки. І наголосила, що для того, аби собаку було доставлено до Покровська, жінка має перерахувати на електронний гаманець 1800 гривень.

Потерпіла нічого не запідозрила та перевела гроші на вказаний рахунок та чекала на собаку декілька днів Згодом вона намагалася зв’язатися з продавчинею, але її телефон не відповідав. Саме тму жінка і вирішила звернутися до правоохоронців.

За даним фактом слідчими поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

 

- Реклама -