У Покровську продовжується збір підписів щодо присвоєння ЗОШ №3 імені Валентини Саверської

На сайті електронних петицій Покровської міської ради була зареєстрована петиція щодо присвоєння ЗОШ №3 імені Валентини Саверської. Автором петиції виступив Олександр Дмітрієв.

«39 років свого життя Валентина Саверська присвятила роботі в загальноосвітній школі №3.  Незважаючи на суворий характер, ім’я Валентини Саверської згадується випускниками закладу з теплом, а високі професійні стандарти, які вона задала педагогічному колективу, стали зразковими для цілих поколінь вчителів на багато десятиліть», — йдеться у зверненні Олександра Дмітрієва.

Автор також підкреслює, що Валентина Іванівна виховала не тільки тисячі учнів, але й допомогла стати справжніми професіоналами десяткам педагогів. Її внесок у розвиток міста — неоцінимий.

Нагадаємо, Валентина Саверська очолювала загальноосвітню школу №3 до 2016 року. Третього лютого Валентина Іванівна пішла з життя.

Наразі дане звернення підтримали лише 27 мешканців Покровська. Підтримати петицію можна за посиланням. До завершення голосування залишилося 17 днів.

Для того, щоб петиція була розглянута в.п.міського голови Іриною Сущенко, вона має набрати 175 голосів за 90 днів.

- Реклама -