В Україні триває реєстрація на ЗНО 2020

- Реклама -

3 лютого в Україні розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Про це повідомляється на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Так, очікується, що в ЗНО 2020 приймуть участь понад 346 тисяч учасників, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти: це і випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО проводиться з 11 навчальних предметів.

Для того, щоб зареєструватися на тестування, майбутнім абітурієнтам необхідно на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створити реєстраційну картку, підготувати дві фотокартки розміром 3×4, що відповідають досягнутому віку, зробити копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).

Потім комплект реєстраційних документів необхідно надіслати до відповідного регіонального центру. У закладах освіти цим займаються відповідальні особи, а ось випускники минулих робіт мають зробити це самостійно.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання.  На сайті Українського центру для кожного учасника ЗНО створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та пін-кодом, указаними у ньому.

Реєстрація триватиме до 24 березня. До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

 

- Реклама -