Стоматологічна техніка, обладнання для електромереж та тютюнові вироби: що намагалмся провезти громадяни через донбаські КПВВ минулої доби

Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують за графіком зимового періоду, пропускні операції здійснюються з 08.00 до 17.00. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу інтенсивність пасажиро-транспортного потоку зменшилась. Загалом через КПВВ прослідувало 27,4 тисячі осіб та 3,5 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 6665 осіб та 870 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5510 осіб та 950 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5420 осіб та 1150 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2005 осіб та 545 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7815 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 25/30; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 30/35; «Гнутове» – 10/15.

Учора прикордонні наряди Краматорського та Донецького загонів спільно з працівниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» та «Новотроїцьке» завадили спробам переміщення товарів з порушенням встановлених правил.

Зокрема, через лінію розмежування намагались провезти стоматологічну техніку, обладнання для електромереж та тютюнові вироби, на загальну суму майже 243 тисячі гривень. Товари передано представникам ДФС для оформлення подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Майорське» та «Новотроїцьке» прикордонники зафіксували чотири випадки, коли громадяни України намагались «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особи отримали від прикордонників категоричну відмову. Громадян та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

- Реклама -