Рятувальники перевірили мешканців Мирнограду на знання мінної безпеки

На сьогоднішній день правила мінної безпеки зобов’язаний знати кожен, особливо це стосується мешканців Донецької області, адже саме у цьому регіоні найбільша ймовірність натрапити на вибухонебезпечний предмет. Громадяни повинні знати які першочергові дії необхідно виконати, щоб вберегтись від настання трагічних випадків. Саме тому, рятувальники Донеччини регулярно перевіряють рівень знань громадян та застерігають від найменших порушень правил безпеки.

Так, сьогодні, 31 січня, інспекторським складом 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області було проведено експрес-опитування перехожих на вулицях міста Мирноград. Рятувальники перевірили чи пам’ятають громадяни, як необхідно діяти у разі виявлення потенційно небезпечних предметів.

DSCN0273.JPG

DSCN0290.JPG

А тим, хто розгубився або ж не зміг відповісти, детально розповіли про правила мінної безпеки. Так мешканці міста дізнались, що категорично заборонено брати до рук, переміщувати, підіймати, штовхати невідомі предмети, адже це може бути небезпечним для життя. Також, громадянам розповіли, що повідомляти про знахідку необхідно з безпечної відстані, не меншої ніж 300 метрів.

На останок, фахівці Служби порятунку наголосили, що вкрай важливо спілкуватись на подібну тему з дітьми. Адже саме діти становлять найбільшу групу ризику. Громадяни з відповідальністю поставились до тематики бесіди та з задоволенням дискутували з рятувальниками.

На завершення спілкування кожен співрозмовник отримав пам’ятку з правилами мінної безпеки.

- Реклама -