Покровських перевізників зобов’язали встановити GPS-трекери

Сьогодні, 30 січня, у Покровську відбулося засідання транспортної комісії. Серед багатьох питань присутні обговорили необхідність встановлення в усіх маршрутках загального користування GPS-трекерів.

Нагадаємо, в середині серпня 2019 року в місті було втілено програму Dozor City, за допомогою якої можна відстежити рух автобусів через спеціальний мобільний додаток або на сайті.

Але насьогодні лише 30% автобусів у Покровську облаштовані спеціальним обладнанням. Тому голова координаційної комісії з транспорту та дорожнього роху В’ячеслав Кірієнко наголосив, що протягом тижня перевізники мають повністю облаштувати свої транспортні засоби GPS-трекерами.

«На сьогоднішній день я констатую наступне: строки дії договорів з перевізниками в нас закінчилися. Тому надати працювати перевізнику в правовому полі можна лише в одному випадку — підписання додаткової угоди до проведення конкурсу. Протягом двох-трьох місяців буде вибрано робочий орган та комісію й буде проведено конкурс. Підписання додаткової угоди міською владою буде мати місто тільки в тому випадку, коли будуть GPS-трекери. Тому, будь ласка, протягом одного тижня звертайтесь, і щоб ми бачили, що ви в цю систему включені», — наголосив В’ячеслав Олександрович.

 

- Реклама -