Очільник Донецької ОДА Павло Кириленко представив нового керівника Покровської райдержадміністрації

Сьогодні, 30 січня, до Покровська завітав голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко, аби урочисто представити нового голову Покровської районної державної адміністрації.

Нагадаємо, 25 січня розпорядженням Президента України Володимира Зеленського, Андрія Бондаренко, який до цього працював у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Донецькій області, було призначено головою Покровської районної державної адміністрації.

Павло Кириленко привітав нового очільника Покровської РДА з призначенням та побажав йому успіхів в роботі:

«На вашу долю випала роль формування та участі в процесі децентралізації. Проблемні питання в завершенні цього процесу є, і їх багато. У Вас, як у керівника, повинен бути єдиний принцип: об’єднані територіальні громади можуть створюватися тільки якщо ми будемо чути людей. Також ви повинні чітко розуміти, що проекти, які залишилися від попередників, повинні бути реалізовані. Впевнений, що доля Покровського району в надійних руках».

У свою чергу Андрій Бондаренко подякував за високу довіру від Президента та губернатора Донецької області, а також зазначив, що усі поставлені перед ним задачі будуть виконані.

«Я не обіцяю, що це буде легко, але впевнений — ми впораємося», — підкреслив новопризначений голова Покровської РДА.

- Реклама -