Освіта без правил або чому в Покровську міськво очолює малограмотна людина

Вчитель — це людина, якій ми довіряємо найдорожче, що є в житті — своїх дітей. Саме вчитель навчає своїх вихованців бути людиною, відкриває двері у світ знань, прищеплює загальнолюдські цінності та високу культуру. 

У сучасному світі грамотність — один з найголовніших показників освіченої людини. Безумовно, вчитель, який покликаний виховувати та навчати молоде покоління, має бути начитаним та писати без помилок. Має… Але у Покровську ситуація складається геть по-іншому.

Так, вчора, 27 січня, соціальними мережами поширився допис начальниці відділу освіти Марини Голуб, в якому вона привітала директорку багатопрофільної гімназії з днем народження. І, начебто, гарна ініціатива… Але безграмотність керівниці міськво вразила навіть «найдосвідченіших» користувачів Фейсбуку.

Допис зі сторінки начальниці відділу освіти Марини Голуб

Текст, виправлений користувачами інтернету

Реакція на виправлений текст не забарилася. Замість того, щоб визнати свої помилки та відредагувати допис, Марина Олександрівна, яка, доречі, має філологічну освіту, вирішила пограти у гру «А що зробив для освіти ти?», бо саме це питання вона ставила всім користувачам, які були обурені безграмотністю керівниці відділу освіти.

Ми вирішили «пограти» у гру, яку запропонувала Марина Голуб, та згадати, що ж зробила вона для розвитку освіти в Покровську.

Нагадаємо, Марина Голуб очолила міський відділ освіти у грудні 2016 року, після того, як попередня очільниця міськво Наталя Безручко залишила свій пост за станом здоров’я.

З того часу для бюджетників Покровська наступила нова ера — ера примусовості та тоталітаризму. Неодноразово і вчителі, і батьки учнів бідкалися на те, що педагогів примушують брати участь у всіх загальноміських заходах, марафонах, толоках, концертах. Примушують готувати страви та торгувати ними на святах. «Вчителі перетворилися на клоунів та барменів», — так охарактеризувала ситуацію з освітою в Покровську одна з вчительок.

За час «правління» Марини Голуб масово були звільнені директори багатьох навчальних закладів, а на їх місце влаштовані люди, які симпатизують колишньому меру Покровська Руслану Требушкіну. Конкурси на керівні посади проводилися з порушенням правил і законодавства, оспівувалися диво-ремонти, на які з місцевого бюджету витрачено не один десяток мільйонів гривень та які тривають й досі, відкрито декілька кримінальних справ та неодноразово проводилися обшуки в будівлі відділу освіти.

Вже не вперше постає питання, що рівень якості освіти в Покровську залишає бажати кращого. І тепер зрозуміло чому. Яких результатів можна очікувати від учнів, коли керівниця міськво робить помилки в елементарних словах? Про який розвиток можна казати, коли посадова особа переймається лише питанням популяризації місцевої влади, а не всебічним розвитком дітей? Чи має право така людина координувати роботу усього відділу освіти, коли, по суті, їй потрібно повернутися за шкільну парту та наново пройти курс граматики та орфографії?

- Реклама -