У Покровську виявили нелегального перевізника

Сьогодні, 24 січня, у Покровську відбулася апаратна нарада керівників бюджетних установ та комунальних підприємств міста. Перед присутніми виступила начальник транспортного відділу Юлія Остапчук, яка доповіла про роботу відділу.

Так, протягом 2019 року у Покровську було перевезено приблизно 1 мільйон 242 тисячі пасажирів за 12-ма маршрутами.

З 1 січня 2020 року до відділу транспорту надійшло 70 звернень. Найчастіше мешканці Покровська скаржилися на порушення графіків руху громадського транспорту та на порушення під час перевезення пільгових категорій населення, на перевищення швидкості під час перевезень, а також просили встановити світлофори та дорожні знаки.

Також Юлія Сергіївна повідомила, що у січні транспортним відділом сумісно з Укртрансбезпекою було проведено рейд, в результаті якого було виявлено незаконного перевізника, який працював за маршрутом 25А.

З’ясувалося, що при перевірці у перевізника не було документів на маршрут, тому представники Укртрансбезпеки склали відносно нього адміністративний протокол. Тепер «підприємцю» доведеться сплатити штраф від 17 до 34 тисяч гривень, як це передбачено законодавством України.

 

- Реклама -