У Покровську створили два нових відділа міської ради

У структурі Покровської міської ради буде створено два нових відділа. Таке рішення прийняли депутати сьогодні, 22 січня, під час проведення чергової сесії.

Як повідомила Наталя Семячкова, начальник служби персоналу, замість юридичного відділу буде створено відділ юридичного забезпечення діяльності міської ради та її виконавчих органів. Відділ буде складатися з двох секторів — юридичного сектору та сектору з договірної та претензійної роботи.

Чисельність відділу буде нараховувати 5 штатних одиниць: начальник юридичного сектору, два головних спеціаліста, начальник сектору з претензійної работи та спеціаліст 1 категорії.

Також буде створено відділ з питань безпеки та протидії корупції в кількості 5 штатних одиниць. Цей відділ міської ради також складатиметься з двох секторів: сектору з протидії корупції (2 штатних одиниці) та сектору взаємодії з силовими структурами, мобілізаційної роботи, цивільної оборони та техногенної безпеки (3 штатні одиниці).

Як повідомлялося під час депутатського дня, відділ з питань безпеки та протидії корупції займатиметься роз’яснювальною роботою щодо Е-декларування та законодавства у цій сфері, наданням методичної допомоги при заповненні декларацій, а сектор взаємодії з силовими структурами займатиметься координацією спільної роботи з правоохоронними органами.

22 депутати підтримали цей проект рішення, 2 депутати утрималися, а 1 депутат не голосував.

- Реклама -