Мешканка Добропілля може сісти в тюрму за інсценування розбійного нападу

Мешканка Добропілля забажала отримати чужі кошти, тому заявила до поліції, що стала жертвою нападу невідомого. Пошуки злочинця привели правоохоронців до самої заявниці. Правопорушення виявилось вигаданим.

Вранці 17 січня до чергової частини Добропільського відділення поліції надійшло повідомлення від 29-річної місцевої мешканки про скоєння на неї розбійного нападу. Жінка пояснила, що працює продавчинею у місцевому кіоску, а щойно невідомий, погрожуючи фізичною розправою, забрав у неї гроші у сумі трьох тисяч гривень.

Під час проведення оперативно-слідчих заходів поліцейськими було перекрито всі в’їзди-виїзди до міста, перевірено раніше засуджених осіб, опитано мешканців будинків поблизу місця здійснення правопорушення.

У результаті було встановлено реальну картину перебігу подій. З’ясувалося, що продавчиня брала у місцевих фермерів для реалізації продукти власного виробництва і мала повернути виручені від продажу гроші. Не маючи бажання віддавати кошти, вона вирішила «розіграти виставу».

Жінка не усвідомлювала, що в той час, коли іншим громадянам потрібна була реальна допомога, поліцейські встановлювали обставини тяжкого злочину.

Відносно порушниці відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 383 (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) Кримінального кодексу України. Таким чином жінка може опинитися за гратами на строк до двох років.

- Реклама -