У Родинському невідомі зіпсували ілюмінацію з новорічної ялинки

Іноді вчинки деяких людей не те що дивують, а неприємно шокують. Саме так трапилося у Родинському, де невідомі зіпсували ілюмінацію з новорічної ялинки. Про кричущий випадок повідомила в.о. Родинського міського голови Катерина Андрійченко на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«У нашому місті трапилась резонансна подія, яка мене просто шокувала. З міської ялинки, яка стала символом нового року, радувала всіх городян та гостей міста та дарувала дітям віру у новорічне диво, невідомі люди викрали частину гірлянд та зламали світову ілюмінацію!

У такий нелегкий час, коли ні у міста, ні у людей немає зайвих коштів, коли на місто утворюючому підприємстві складна ситуація з виплатою заробітних плат шахтарям, відбуваються такі жахливі речі, адже перед Новим роком кожен хоче свята, а ми так старанно намагалися подарувати вам його», — звернулася до мешканців Катерина Сергіївна.

За допомогою камер відеоспостереження, які нещодавно були встановлені по всьому місту, вдалося зафіксувати цей акт вандалізму. Катерина Андрійченко звертається до усіх мешканців Родинського з проханням допомогти встановити осіб, причетних до псування комунального майна:

«Звертаюсь до всіх небайдужих мешканців міста з проханням у виявлені порушників.
Якщо ви стали свідками цієї події або впізнаєте людей на цьому відео, велике прохання повідомити за телефоном: 095-007-02-45.
Справа не лише у новорічному святі, справа ще й у повазі до свого міста, до кожного його мешканця. Ми всі повинні шанувати місце, в якому живемо та захищати наші надбання. Адже дім – це не тільки власна квартира. Наше місто – це також дім!»

 

- Реклама -