У Родинському відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста

21 грудня у Родинському відбулося яскраве відкриття головної ялинки міста. Поринути у казкову атмосферу стало можливим завдяки ініціативі та підтримці депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка, Родинської міської ради, а також творчому колективу ПК «Шахтар».

Розважальна програма, Резиденція Діда Мороза, конкурси й подарунки — все це подарувало мешканцям та гостям міста передноворічний настрій, заряд бадьорості та незабутні емоції.

Не дивлячись на відсутність одного з головних атрибутів Нового року — снігу, настрій у всіх присутніх на святі був дійсно казковий та зимовий. Мешканці Родинського залюбки брали участь у конкурсах, хороводах, а малеча з радістю розповідала віршики Діду Морозу та Снігуроньці, за що отримувала солодкі подарунки.

«Сьогодні ми відкриваємо головну ялинку нашого міста. Я хочу побажати кожній родині миру, злагоди та затишку. А для того, щоб настрій наших мешканців був ще більш святковим, ми прикрасили алеї та ялинки в інших міських парках. Всім гарного настрою та веселих свят», — звернулась до родинців в.о.міського голови Катерина Андрійченко.

Протягом декількох годин мешканці та гості міста насолоджувалися запальними номерами, які їм дарував творчий колектив ПК «Шахтар» та милувалися красунею-ялинкою, яка сяяла різнобарвними вогниками. Свято відкриття головної красуні міста вийшло дійсно яскравим та веселим, та поклало гарний початок низці новорічних заходів та розважальних програм.

- Реклама -