У Криворіжжі між довіреними особами кандидатів на посаду голови виникла штовханина

У селі Криворіжжя Добропільського району конфлікт між довіреними особами кандидатів на посаду голови переріс у штовханину. Наразі з цього приводу відкрито кримінальне провадження.

Так, 19 грудня, до Добропільського відділення поліції надійшло повідомлення від 37-річного чоловіка, який є довіреною особою одного з кандидатів на посаду сільського голови.

Чоловік повідомив, що приблизно о 13.30 в приміщенні Криворізької сільської виборчої комісії довірена особа іншого кандидата на посаду сільського голови Криворізької сільської ради, шляхом застосування насильства, перешкоджала його діяльності, як суб’єкта виборчого процесу.

З власних джерел інформації, журналістам стало відомо, що таким чином довірена особа одного з кандидатів намагалася спровокувати конфліктну ситуацію напередодні виборів в громаду.

Дане повідомлення внесено слідчими до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією кримінального правопорушення ч.2 ст. 157 «Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача» Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

 

- Реклама -