У Добропіллі цікаво та весело відзначили День святого Миколая

Вчора, 19 грудня, у Добропіллі креативно відзначили День святого Миколая. Зранку пасажири міських автобусів були приємно здивовані появою Святого Миколая. А вже ввечері яскравими вогнями засяяла головна ялинка міста.

Ранок для пасажирів міських маршрутів 1А та 2 видався по-справжньому чарівним. Ще б пак: їх, серйозних і зосереджених, вітав у салоні сам Святий Миколай! А подиву школярів, на яких і був, в першу чергу, розрахований цей захід, не було меж.

mikol2

mikol3

Несподівана зустріч, привітання, солодкий подарунок (бо всі ж були слухняні протягом року!) створили святковий настрій. Не менш приємно було і дорослим, які не скупилися на вдячні слова на адресу Святого Миколая та говорили, що цей день став і справді особливим. А добрий Святий Миколай після поїздки вирішив привітати також і тих школярів, які поспішали на уроки, йдучи через площу.

Вже увечері на маленьких добропільців чекала насичена програма, яку підготував колектив Центру культури та дозвілля: різноманітні майстер-класи з розпису пряників, створенню цукерок та символу прийдешнього року.

mikol7

mikol8

А потім малеча та дорослі разом вітали Святого Миколая на площі, запалювали міську ялинку-красуню та водили коло неї хороводи.

- Реклама -