У Покровську пройшов обласний конкурс «Молода родина року»

- Реклама -

Сьогодні, 13 грудня, у Покровську відбувся обласний конкурс «Молода родина року 2019». У Палаці культури «ШУ «Покровске» провели справжнє тепле сімейне свято, на яке з’їхалися мешканці багатьох міст Донецької області.

Участь у обласному конкурсі взяли 6 родин з таких міст як Покровськ, Мирноград, Добропілля, Торецьк та з Великонововеселківського і Покровського району. З плакатами, кульками та прапорами прийшли підтримати команди вболівальники.

Оцінювало конкурсантів компетентне жюрі, до якого увійшли представники Донецької ОДА та громадських організацій.

Першим етапом конкурсу «Молода родина року 2019» була відео-візитівка кожної сім’ї. В них вони відтворювали історії свого кохання, знайомили присутніх з усіма членами родини, розповідали про захоплення, хобі та роботу.

Наступний конкурс був творчий. Обов’язковою умовою стала участь усіх членів родини у цьому завданні. Конкурсанти співали, танцювали, ділилися своїми творчими доробками та, навіть, проводили хімічні експерименти.

У перервах між конкурсами свої найкращі вокальні та танцювальні номери присутнім дарували творчі колективи Покровська.

Ще одним випробуванням для кандидатів на звання найкращої родини області стало романтичне зізнання у коханні. Чоловіки виражали любов своїм дружинам, співали, дарували квіти та дякували за щасливі роки подружнього життя.

Наприкінці конкурсу були визначені переможці, яких нагородили подарунками та дипломами.

Перше місце між собою поділили родини з Добропілля та Мирнограду. Другими стали родини з Покровського та Великоновоселківського районів, а третє місце зайняли родини з Покровська та Торецька.

Але головною метою цього конкурсу стали не подарунки та не звання, а розуміння, що сім’я — це найголовніша цінність, яка є у людини, це її підтримка, опора та стимул становитися краще й досягати нових висот.

- Реклама -