Мешканці Покровська вийшли на акцію протесту проти ялинки за мільйон бюджетних гривень (Фото)

Сьогодні, 10 грудня, у Покровську на площі Шибанкова відбулась мирна акція протесту проти нераціонального використання бюджетних коштів, а саме придбання новорічної ялинки за 1 000 000 гривень.

Головна мета мітингувальників — перерозподілити кошти не на придбання ялинки, а на лікування тяжкохворих дітей.

Організаторкою акції виступила Людмила Фоменко. Жінка виховує дитину з інвалідністю та не з чуток знає про те, як важко батькам, які ладні на все аби врятувати рідну дитину.

«Дякую всім, хто завітав на акцію. Хочемо, щоб влада нас почула! Ми не проти святкувань, але ж не за такі шалені кошти!» — підкреслила в інтерв’ю Людмила.

До акції протесту доєдналось трохи більше 20 небайдужих мешканців, які не побоялись прийти та висловити свою громадянську позицію. Серед них — активісти, батьки хворих дітей та депутати, які не згодні з рішенням міської ради.

«Ми багато разів підіймали тему нераціонального використання бюджетних коштів, — зазначив депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко. —  Але влада не хоче нічого чути! Як можна так витрачати кошти платників податків у той час, коли діти потребують нашої з вами допомоги? Людям набридло мовчати! Ось чому сьогодні всі тут. Ось чому я вирішив підтримати людей! Я повністю з ними згоден. Неодноразово я пропонував створити фонд допомоги не тільки дітям, але і дорослим, які потребують дорогого лікування, але можновладці роблять тільки так, як завгодно їм, ігноруючи запитання, запити, пропозиції та забувши про те, для чого, а точніше, для кого, вони взагалі працюють!».

Наприкінці заходу була підписана та зареєстрована резолюція з вимогами перерозподілити 1 000 000 гривень на користь важкохворих дітей. В резолюції є відповідне звернення до Кабінету міністрів України, ДонОДА та в.п. Покровського міського голови Ірини Сущенко. Тож, чи відреагує влада на рішучий протест мешканців та чи змінить своє рішення — покаже час.

- Реклама -