Незаконні товари та хабарі: як минула доба на донбаських КПВВ

Сьогодні КПВВ «Гнутове» закрито у зв’язку з ремонтом електромережі, повідомляє Державна прикордонна служба України. Решта контрольних пунктів на лінії розмежування функціонують за графіком зимового періоду, пропускні операції здійснюються з 08.00 до 17.00.

За минулу добу інтенсивність пасажиро-транспортного потоку дещо зменшилась. Загалом через КПВВ прослідувало 29,8 тисячі осіб та 3,7 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7075 осіб та 900 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5995 осіб та 1030 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5830 осіб та 1140 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2625 осіб та 585 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8270 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 15/50; «Мар’їнка» – 20/80; «Новотроїцьке» – 35/30.

Учора прикордонні наряди Краматорського загону спільно з працівниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» завадили двом спробам переміщення товарів через лінію розмежування з порушенням встановлених правил. Зокрема, на тимчасово окуповану територію України намагались провезти квадрокоптер та текстильні вироби. Товар, вартістю майже 40 тисяч гривень, вилучено представниками ДФС для подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Мар’їнка» громадянин України намагався за 100 доларів США «домовитися» з прикордонниками про безперешкодний перетин лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала категоричну відмову. Повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення направлено до Національної поліції.

 

- Реклама -