На Донеччині затвердили бюджет на наступний рік

Сьогодні, 28 листопада, у Краматорську відбулося засідання колегії Донецької обласної державної адміністрації, під час якої було затверджено бюджет на 2020 рік.

Так, перед присутніми виступила директор департаменту фінансів Ірина Конакова, яка розповіла про стан економіки регіону, здобутки та перспективи розвитку на найближчий час. Вона наголосила, що наразі на Донеччині спостерігається зростання економічних показників.

«На фоні зростання рівня промислового виробництва, зростають і надходження до місцевих бюджетів. У середньому рівень надходжень до міських та районних бюджетів збільшився на 20%», — повідомила Ірина Конакова.

Обсяг дохідної частини обласного бюджету на 2020 рік з урахуванням трансфертів з державного бюджету прогнозується у сумі 5 107 000 000 і складається з загального та спеціального фондів.

«У державному бюджеті залишились нерозподіленими 18,1 мільярди гривень. Структурні підрозділи Донецької ОДА мають якомога швидше розробити пропозиції щодо реалізації проєктів за рахунок цих коштів для того, щоб ми отримали можливість додатково реалізувати певні програми», — зазначив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

При складанні проекту обласного бюджету в першу чергу були враховані видатки на оплату праці працівників бюджетних установ, утримання бюджетних установ, трансфертів та дотацій до бюджетів міст, районів та об’єднаних територіальних громад, а потреби у фінансуванні великих інфраструктурних проєктів.

- Реклама -