Льодовиковий колапс у Родинському чи хто винен у тому, що дорога по вулиці Театральна перетворилась на ковзанку

У Родинському по вулиці Театральна трапився справжній льодовиковий колапс. Великі криги льоду та снігу на дорозі доставляють купу незручностей звичайним мешканцям та водіям. Вони бідкаються, що пересуватися по дорозі тепер стало вкрай важко та небезпечно.

Як з’ясувалося, ще у п’ятницю, 22 листопада, працівники комунального підприємства «Покровськводоканал» виконували роботи з заміни вводу до будинку №15 по вулиці Театральна. Але після того, як відновилося водопостачання, стався порив.

Величезні потоки води розтіклися по всій вулиці, а нічний мороз зробив своє діло — дорога перетворилася на справжню ковзанку. Мешканці вулиці, з якими довелося поспілкуватися журналістам, скаржаться, що переходити цю дорогу небезпечно, тому їм доводиться обходити її через інші вулиці.

Начальник родинської дільниці КП «Покровськводоканал» Юрій Лісічкин розповів, що спочатку порив був незначний, тому одразу ліквідувати його ніхто не став.

І тільки сьогодні, у понеділок, коли вся проїжджа частина вкрилася кригою, працівники комунального підприємства приступили до усунення наслідків аварії. Наразі на місці працює техніка та працівники «Покровськводоканалу». Закінчити ремонтні роботи планують до вечора.

«Порив був невеликий, тому ми одразу його не стали чіпати. Потім потекло, але водій екскаватора хворів, в нього була температура, тому виїхати змогли тільки сьогодні. Працюємо», — розказав Юрій Лісічкин.

І поки «вони працюють», мешканцям міста доводиться бути дуже обережними, аби нічого собі не зламати, переходячи цю ділянку вулиці. А в цей час комунальне підприємство «Покровськводоканал» замість того, щоб виконувати свої прямі обов’язки та такі необхідні ремонти старих водоповодів, витрачає мільйони гривень на різноманітні свята та концерти зірок.

 

- Реклама -