Альбом на 100%: у Покровську відбувся концерт відомого гурту «Бумбокс»

Гурт «Бумбокс» вже 15 років радує піснями, які знаходять відклик у багатьох серцях не тільки українських слухачів, але й слухачів далеко за межами нашої країни. А вчора для шанувальників групи з Покровська відбулася справжня музична подія — у нашому місті відбулася презентація першої частини нового альбому «Таємний код: Рубікон».

У палаці культури «ШУ «Покровське» зібралося багато шанувальників, які з нетерпінням чекали на початок концерту. Хтось хотів послухати хіти «ранього» «Бумбоксу», хтось чекав на нові пісні, які вже, безсумнівно, отримали свою популярність. Але всіх, хто прийшов на концерт, об’єднувало одне — любов до музики та пісень, які проникають у саме серце.

Як розказав журналістам вокаліст гурту Андрій Хливнюк, новий альбом створювався майже рік. Перша його частина вийшла 12 вересня у вигляді електронного релізу. Другу частину планують випустити вже до кінця осені.

— Яка саме Ваша улюблена пісня першої частини нового альбому?

— Ну, не знаю… Напевно, все ж таки, «Побачимось». Мене надихнув на неї джазовий стандарт. А джаз я люблю.

— Ви зараз поїхали у тур з презентацією нового альбому. Як його сприймають у містах?

— Нам дуже щастить. 15 років нас дуже люблять, співають разом з нами пісні нові й старі. Це дуже приємно. Мене це дуже тішить.

Також Андрій Хливнюк зізнався журналістам, що йому було важко погодитися опублікувати деякі пісні, адже вони занадто особисті. Але додав, що в цьому і є сутність роботи над альбомом — не можна вдавати нічого, мусиш бути чесним.

Розпочався концерт піснею з нового альбому, яка називається «Твій на 100%». І це було дуже знаково, адже у цей вечір Покровськ на 100% став «бумбоксовим». Люди із задоволенням підспівували, танцювали та нагороджували артистів оплисками. Здається, у залі не лишилося жодної людини, яка б не прониклася цими піснями та не закохалася у них ще більше.

А коли концерт скінчився, аудиторія ще довго не відпускала колектив, викликаючи їх на «біс». Не дивлячись на втому після двохгодинного концерту, гурт знову вийшов на сцену та ще близько півгодини дарував прихильникам свої пісні.

Концерт скінчився. «Бумбокс» поїхав дарувати свої пісні шанувальникам в інших містах. Але у Покровську залишилася вдячна аудиторія, яка завжди чекатиме нових концертів та нових пісень. І як вчора співав Андрій Хливнюк — «Побачимось»….

 

 

- Реклама -