Перинатальний центр у Покровську отримав медичне обладнання від благодійників

Завдяки асоціації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки», Покровський перинатальний центр отримав сучасне обладання, необхідне для допомоги малюкам.

Так, центру було надано сертифікат на суму 24 тисячі гривень для придбання нового інфузіомату. Цей пристрій забезпечує введення розчинів лікарських препаратів з равномірною швидкістю та точністю дозування малюкам. Відтепер передчасно народжені діти зможуть отримувати менш болісну терапію та швидше одужувати.

Варто відзначити, що зібрати гроші на придбання цього обладнання допомогли люди з різних міст України. Так, дівчина з Києва замість подарунків на свій день народження зібрала кошти для «ранніх пташок». А молоде подружжя Аліна та Ян на своєму весіллі закликали усіх гостей зробити благодійний внесок на користь малюків, які дуже поспішали з’явитися на світ.

Те, що в нашій країні є такі чуйні люди, безумовно, не може не радувати. Сумно від того, що у місті з мільярдним бюджетом не вистачає коштів для того, щоб забезпечити медичним обладнанням лікувальні заклади. Що таке 24 тисячі гривень в розрізі бюджету Покровська? Майже копійки, адже місцева влада на святкування професійних свят витрачає в десятки разів більше. Але, нажаль, грошей на дійсно важливі речі в Покровську ніколи не має. Адже, що таке людське життя у порівнянні з гучними святами та концертами?

Читайте також:

В Покровске проведут благотворительную акцию «Торопыжки»

- Реклама -