До Покровська завітає фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

14 листопада до Покровська завітає міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Стартував ХVІ Мандрівний міжнародний фестиваль сьогодні у Краматорську та триватиме до кінця листопада. Організатори фестивалю мають за мету популяризувати та розвивати документальне кіно та підвищувати рівень дотримання прав людини в Україні.

Цього року найцікавіші документальні стрічки побачать мешканці Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки, Добропілля, Покровська та Вугледару. Покази пройдуть також у місцях позбавлення волі. На показ фільмів запрошено співробітників уповноважених органів з питань пробації та їх підоблікових, адже ця тема є досить актуальною для формування правової свідомості.

Головна тема DocudaysUA-2019 – вживання цифрових технологій у спілкуванні людей. Автори стрічок розмірковують над тим, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.

Отже, 14 листопада, у Покровську в громадському просторі «Заможня людина» (вул.Європейська, 106) о 16-00 розпочнуться покази таких фільмів: «Ілюзії на дні», «Мій друг Дон Кіхот» та «Хамама та Калуна».

Мешканців та гостей міста запрошують взяти участь у фестивалі та подивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу.

- Реклама -