Шахівська сільська ОТГ на Добропільщині: від віри до реальних змін

У 2015 році у Шахівській ОТГ відбулися перші на Донеччині вибори у сільську громаду. І вже чотири роки ця громада активно розвивається, впроваджує позитивні зміни, користується не тільки допомогою держави, але й вкладає у розвиток своїх сел гроші з місцевого бюджету.

Як повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою», у цьому році в Шахівській ОТГ велись активні роботи з ремонту будівлі місцевої амбулаторії. Медичний заклад ремонтують за гроші інфраструктурної субвенції та власного бюджету. Загальна вартість капремонту даху та стін складала  4,8 млн грн.

В будівлі розмістять Центр надання первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторію. Мають намір відкрити стоматологічний кабінет, в перспективі придбати рентген.

Також триває ремонт Никанорівського сільського будинку культури, завершується облаштування декількох футбольних полів зі штучним покриттям, встановлено освітлення опорної школи, футбольних та волейбольних полів.

Допомогають у розвитку громади й небайдужі підприємці. Завдяки їх допомозі відбувається ремонт сільських доріг, а також було відремонтовано колодязь у селі Суворове.

Нагадаємо, 22 грудня у Шахівській ОТГ відбудуться довибори — до ОТГ може доєднатися село Золотий Колодязь. Пройдуть вибори й у Криворізьку сільську ОТГ, в яку увійдуть Добропільська, Криворізька та Шилівська сільські ради.

- Реклама -