У Покровську за співфінансування державного бюджету облаштують три мультифункціональних майданчика

6 листопада в Краматорську відбулося засідання обласної комісії з розгляду пропозицій щодо будівництва мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту в містах Донеччини.

Так, облаштування таких майданчиків відбуватиметься на умовах співфінансування, де не менше 50% коштів наодитиме з місцевих бюджетів або інших джерел, а іншу частину буде сплачено з державного бюджету. Для Донецької області в наступному році передбачено субвенцію в розсірі 19 мільйонів 765 тисяч 500 гривень.

На попередньому засіданні членами комісії вже було схвалено пакет документів для будівництва мультифункціональних майданчиків, зокрема в Добропіллі, Білозерському, Селидовому, Покровському районі (с. Миколаївка) та інших містах Донецької області.

Також на розгляд комісії надійшли документи від виконкому Покровської міської ради щодо облаштування двох майданчиків у парку «Ювілейний» та реконструкції майданчика на території ЗОШ №4.

Члени комісії дійшли висновку, що подані документи відповідають усім умовам, тому ці об’єкти було включено до загального переліку для будівництва.

Таким чином, на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту включено 12 об’єктів у 6 містах та 3 районах Донецької області.

- Реклама -