У Добропіллі відбувся літературно-мистецький фестиваль «Кальміус»

4 листопада у Добропіллі стартував четвертий літературно-мистецький фестиваль «Кальміус», який охопить у цьому році шість міст Донеччини. Впродовж всього тижня в містах, де проходитиме фестиваль, триватимуть презентації книг, літературні зустрічі та виступи музикантів, кіноперегляди та вистави.

Фестиваль було започатковано у 2016 році й він став справжнім святом мистецтва та літератури. За три попередні роки понад 150 митців з усієї України та Європи приїхали на Донеччину, а заходи відвідали більше 12 тисяч мешканців.

Отже, 4 листопада вже Добропілля зустрічало важливих гостей. В центральній міській бібліотеці та дитячій бібліотеці-філії №5 пройшли літературні зустрічі з сучасними українськими письменниками та поетами — Сергієм Пантюком (письменник, журналіст, член Національної спілкі журналістів та Національної спілки письменників, автор багатьох поетичних збірок та романів), Євгенією Пірог (письменниця, громадська діячка, авторка волонтерського руху, що популяризує читання серед дітей) та Кирилом Курочкою (14-річний письменник, автор книги в стилі фентезі).

Під час творчих зустрічей автори ділились з гостями заходу своєю творчістю, цікавими історіями з їхнього життя, відповідали на питання шанувальників сучасної української літератури.

А ввечері у Центрі культури та дозвілля міста Білозерське відбулася вистава «Аліса», яку зіграли артисти Першого театру зі Львова. Глядачі, яких було багато, із зацікавленістю дивилися нове трактування всесвітньо відомого твору Льюїса Керола.

Варто відзначити, що фестиваль проводився в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», за підтримки управління культури і туризму ДонОДА, Добропільської міської ради, а також за підтримки ІСАР «Єднання» завдяки фінансуванню Фонду Ч. С. Мотта.

- Реклама -