Велосипедисти з Добропілля прийняли участь у Чемпіонаті Донецької області

З 31 жовтня по 3 листопада у місті Лиман проводився відкритий Чемпіонат Донецької області з велоспорту. Участь у ньому прийняли більше ста спортсменів з різних міст Донецької області: Северодонецька, Добропілля, Лиману, Краматорська, Слов’янська, Бахмуту, Маріуполя та інших.

Показати свої навички велосипедисти змогли в естафетній парній гонці та гонці в гору

Місто Добропілля на цих змаганнях представляли спортсмени з велосекції ДЦФНЗ «Спорт для всіх», яких тренує Валерій Бегеєв.

Протягом трьох днів велосипедисти долали кілометри відстаней по пересічній місцевості та по трасі крос-кантрі.

Основна гонка – крос кантрі – проходила у 3-й день змагань. Стартували спортсмени за віковими категоріями одночасно всіма учасниками. Саме в цей день боротьба за призові місця була напруженішою та важкою одночасно, так як потрібно було подолати найдовшу дистанцію, у зрівнянні з двома попередніми днями.

Ця гонка виявила у спортсменів вольові якості та рівень підготовки, яку проходили протягом всього підготовчого сезону. Добропільські спортсмени показали себе дуже добре, не дивлячись на те, що секція була створена півроку тому. Юнаки змагалися на рівні спортивних дитячих шкіл та школи олімпійського резерву. Діти змогли продемонструвати гідні результати, що дуже радує їх самих та викликає бажання тренуватися надалі.

- Реклама -