Мешканців Покровська запрошують на виставку «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України»

З 4 по 15 листопада у Покровському історичному музеї працюватиме виставка «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України». Над її створенням працювали працівники Інституту національної пам’яті та видавництво «Родовід».

Мешканці та гості Покровська мають змогу простежити еволюцію нашого герба від часів Київської Русі й до сьогодення. На ній представлені унікальні експонати, які демонструють давню історію й ту важливу роль, що відіграє Тризуб в історії нашої країни.

Зокрема можна  побачити артефакти доби Київської Русі: плінфу, цеглу та кераміку з Тризубом, Тризуб на монетах київських князів; артефакти доби відродження національної державності: символіку Тризуба як герба доби Української революції, фото, поштівки, проекти УНР та Української Держави, тогочасні проекти печаток, прапори, банкноти, знаки розрізнення та відзнаки, а також низку цінних документів тогочасних українських державних структур; листівки, документи, знаки розрізнення й іншу атрибутику ОУН та УПА, а також першу, дивом збережену, національну символіку доби відновлення Незалежності України та Революції Гідності.

Тож мешканців та гостей Покровська запрошують відвідати виставку та дізнатися більше про один з головних символів нашої країни.

- Реклама -