Завтра мешканці Покровська зможуть долучитися до Всеукраїнського радіодиктанту

Кожного року до Дня української писемності та мови, який відзначається 9 листопада, в нашій країні проводять радіодиктант національної єдності. Мешканців Покровська також запрошують взяти участь у мовному флешмобі.

Так, вперше всеукраїнський диктант був написаний у 2000 році. І вже 19 років поспіль успішно проводиться ця акція єднання навколо рідної мови. Варто відзначити, що диктант пишуть не тільки українці, але й жителі таких країн як Китай, США, Австралія, Канада, Польща та інші.

Диктант складається зі 100-120 слів. Після написання кожен учасник може надіслати свій текст листом або електронною поштою. Спеціальна комісія шукає роботи без помилок та потім нагороджує найкращів знавців української мови.

У цьому році Всеукраїнський диктант національної єдності буде проводитися 8 листопада. Мешканців Покровська, які бажають перевірити свої знання української мови, запрошують до Донецького національного технічного університету, де у читальній залі бібліотеки можна буде написати диктант.

Початок об 11-00.

Окрім цього диктант буде традиційно транслюватися Першим каналом «Українського радіо» і «Радіо Культура», а також  телеканалом «UA: Перший».

- Реклама -