У Покровську визволяли заручників та затримували злочинців: поліцейські провели навчальну спецоперацію

За легендою, двоє озброєних чоловіків скоїли розбійний напад на місцеву крамницю та заволоділи грошима. Втікаючи від переслідування на власній автівці, зловмисники сховались за містом у недобудованих будівлях, взявши сторожа у заручники. В результаті спецоперації зловмисники затримані, заручника звільнено.

Участь у навчаннях взяли керівний склад та співробітники Покровського відділу поліції.

Головною метою навчань стало вдосконалення практичних навичок поліцейських, налагодження взаємодії підрозділів та служб.

За легендою, на спецлінію «102» надійшло повідомлення від продавчини крамниці про те, що двоє чоловіків у балаклавах зі зброєю заволоділи грошима з каси та втекли з місця події на автівці.

За рішенням керівництва поліції, було введено в дію спеціальний оперативний план під умовною назвою «Сирена». Всі зовнішні наряди, автопатрулі та блокпости були орієнтовані на розшук зловмисників.

За декілька хвилин було встановлено, що правопорушники сховались у недобудованих будівлях по дорозі в смт Удачне та взяли в заручники сторожа. В дію було введено оперативні плани під умовною назвою «Заручник» та «Грім».

Відразу небезпечну зону було заблоковано групами оточення, фільтрації та захоплення. Після чого до роботи були залучені співробітники групи діалогу, які запропонували зловмисникам здатися. Оцінивши ситуацію, нападники прийняли пропозицію правоохоронців.

У результаті чітких та злагоджених дій заручник був звільнений, зловмисники – затримані.

- Реклама -