У Родинському відбулося чергове засідання виконавчого комітету: які питання обговорювали

Сьогодні, 30 жовтня, у Родинському відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному стояло 7 питань, які стосувалися життєдіяльності міста.

Так, членами виконкому та присутніми було заслухано доповідь про стан роботи із зверненнями громадян за останні 9 місяців. За цей час до Родинської міської ради надійшло 353 звернення, всі вони були взяті під контроль відповідними фахівцями.

Підтримали члени виконкому й рішення про надання послуг з перевезення мешканців міста Родинське до басейну.

Нагадаємо, наприкінці літа депутат Покровської міської ради, член Родинського виконкому Сергій Андрійченко виступив з ініціативою організувати безкоштовні поїздки до басейну в смт.Новодонецьке для мешканців, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом та професійні захворювання. Родинська міська рада підтримала цей проект та виділила кошти на пальне для перевезень. Вже більше півсотні людей змогли скористуватися можливістю пройти курс реабілітації, а сьогодні було затверджено перелік нової групи, яка розпочне заняття вже у листопаді.

Також члени виконавчого комітету прийняли рішення про проведення конкурсів з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та визначення Управителя житлових будинків у Родинському.

А ось розглянути питання з готовності житлового фонду, учбових, дошкільних та лікувальних  закладів до опалювального сезону на виконкомі не змогли. Адже на засідання не з’явилися ні представники «Покровськтепломережі», ні представники «Покровськводоканалу», до яких у комунальників було багато питань та нарікань. Тому це питання було перенесено на позачергове засідання виконкому.

 

- Реклама -