Активна молодь Добропілля реалізує в місті 5 нових соціальних проектів

Протягом трьох днів у Добропіллі проходила інноваційна міжнародна програма UPSHIFT Україна. Активні молоді люди пройшли інтенсивний курс навчання та тепер втілюватимуть у життя 5 соціальних проектів.

Програма UPSHIFT Україна — це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, яка реалізується у понад 20 країнах світу. Проєкт надає можливість учасникам втілювати в життя власні ініціативи, які мають на меті вирішення соціальних та екологічних проблем. Програма поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та стартову фінансову підтримку.

Так, у Добропіллі участь у програмі прийняли 39 молодих людей, які були об’єднані у 10 команд. Протягом трьох днів вони працювали над своїми проектами: вивчали проблему та цільову аудиторію, планували хід проекту, ппланували бюджет та будували прототипи.

По завершенню навчального модуля, команди презентували членам журі свої роботи. В результаті п’ять проектів з десяти отримали фінансову підтримку від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії.

Незабаром у Добропіллі та Білозерському будуть втілені у життя наступні проекти:

1. «Manager room»: створення art-кімнати (Добропільська ЗОШ № 6);
2. «Нове життя старим речам» (Білозерська ЗОШ № 15);
3. «MusicLab»: розвиток альтернативної музичної культури (Добропільський НВК № 7);
4. Створення умов для воркауту в холодний період року (Добропільський КЗЗСО № 2);
5. «Winners»: покращення знань мешканців міста з медіаграмотності (Білозерська ЗОШ № 18);

Наступні три місяці команди будуть втілювати в життя свої проєкти. І зовсім скоро у Добропіллі з’являться корисні та важливі ініціативи.

- Реклама -