Село Золотий Колодязь відзначило своє 333-річчя (Фоторепортаж)

- Реклама -

Золотий Колодязь — надзвичайно затишне та красиве село, що на Добропільщині. Чудові краєвиди, привітні й працьовиті люди та одне на всіх бажання — розвивати й робити кращим своє село. Ось як можна охарактеризувати життя у Золотому Колодязі.

А вчора, 26 жовтня, це село відзначило свій 333-й день народження. Для селян підготували дуже цікаву та різноманітну програму, аби це свято надовго залишилося в їх пам’яті.

Так, розпочалося святкування з безпроїграшної лотереї. Усі, хто брав в ній участь, отримали подарунки від сільської ради та спонсорів.

Після цього в актовій залі Будинку культури зібралися мешканці Золотого Колодязя та почесні гості. Багато теплих слів та побажань пролунало на адресу селян, а також відбулися нагородження мешканців подарунками у різноманітних номінаціях.

«Сьогодні ми відзначаємо день нашого села, яке ми всі дуже любимо й намагаємося робити все для того, щоб воно розвивалося та процвітало. Я хочу побажати усім мешканцям міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку та миру. Нехай в ваших оселях панує мир, затишок та злагода!»- привітала односельців зі святом сільська голова Тетяна Сидоренко.

Веселого настрою усім задавали творчі колективи з Покровська та Добропільського району, які подарували жителям багато вокальних та танцювальних номерів.

Після завершення концерту на селян очікував ще один сюрприз — польова кухня від військових. Смачний куліш та пахучий фруктовий узвар могли скуштувати усі бажаючі.

Завершилося свято дискотекою 80-90-х років та фаєр-шоу.

 

 

- Реклама -