У наступному році в Покровську та Мирнограді розпочнуть будівництво житла для переселенців

У 2020 році на будівництво житла в Донецькій області для внутрішньо переміщених осіб планують витратити 485 мільйонів гривень. Про це стало відомо вчора, 23 жовтня, під час прес-конференції голови Комітету з питань прав людини Дмитра Лубінця.

«Торік на будівництво житла для ВПО з бюджету було спрямовано лише 10 мільйонів гривень. У проекті бюджету на 2020 рік передбачено фінансування цільової програми з будівництва житла у розмірі 485 мільйонів. Закон про бюджет з цією програмою вже проголосований у першому читанні. Сподіваюсь, що в остаточній версії бюджету ця стаття буде захищеною», — зазначив чиновник.

У свою чергу очільник Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко зазначив, що питання будівництва житла для переселенців є надзвичайно важливим, адже в Донецькій області вже давно не будуються будинки, через що виникає дефіцит житла.

«Ми розуміємо величезну потребу внутрішньо переміщених осіб у власному житлі, тому я надав доручення передбачити в обласному бюджеті на наступний рік гроші для розбудови гуртожитків сімейного типу та іншого соціального житла», — підкреслив Павло Олександрович.

Також у ході прес-конференції стало відомо, що будівництво житла для переселенців у наступному році розпочнеться у Бахмуті, Дружківці, Покровську, Мирнограді, Лимані, Слов’янську та Волноваському районі.

Нагадаємо, влада Покровська вже не перший рік обіцяє реконструювати для переселенців дев’ятиповерховий гуртожиток, який розташований у мікрорайоні Шахтарський, а також побудувати цілий мікрорайон для переселенців та пільгових категорій. Але на даний час жодні роботи у цьому напрямку не були розпочаті.

- Реклама -