Автомобіль з «Інтерполу» та незаконні товари: як минула доба на КПВВ в районі проведення ООС

Сьогодні зранку, 21 жовтня, усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились згідно осіннього графіку та працюють у штатному режимі.

Про це повідомляється на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/70; «Мар’їнка» – 30/50; «Новотроїцьке» – 20/60; «Гнутове» – 0/10.

За минулу добу через КПВВ прослідувало трохи більше 33,2 тисячі осіб та 4,5 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8180 осіб та 970 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6730 осіб та 1390 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6180 осіб та 1300 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2960 осіб та 800 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9110 осіб.

Прикордонники Донецького загону спільно з представниками ДФС, зі складу Об’єднаних сил, припинили спробу порушення правил переміщення товарів через лінію розмежування в КПВВ «Новотроїцьке», а саме автозапчастин та спортивного харчування на загальну суму понад 26 тисяч гривень. Товар вилучено та передано представникам ДФС для прийняття відповідного правового рішення.

Також військовослужбовці Краматорського загону в КПВВ «Мар’їнка» виявили автомобіль «Ауді» української реєстрації, що перебував у розшуку за базами даних «Інтерполу». Водій – громадянин України прямував на ТОТУ. По даному факту повідомлено представників Національної поліції.

- Реклама -