Оновлена траса, приємні подарунки та польова кухня: у Покровському районі відбулися змагання з крос-кантрі

У неділю, 13 жовтня, у селі Лисівка Покровського району відбулися змагання з крос-кантрі. Випробувати свої сили приїхали близько 60 спортсменів з різних куточків регіону.

Перед початком змагань велосипедисти разом з мешканцями села вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Після цього усі спортсмени мали змогу продемонструвати свої навички та протестувати оновлену велотрасу.

Вже не перший рік допомогу в організації змагань велоклубу «ТЕМП» надає депутат Покровської міської ради, меценат Сергій Андрійченко. Цього разу Сергій Сергійович підготував для спортсменів особливий подарунок. Так як велоспорт — це сезонний вид спорту, й взимку діти не мають змоги тренуватися, меценат придбав для них велотренажер, аби хлопці й дівчата могли займатися та підтримувати себе у гарній фізичній формі незалежно від погодних умов.

«Ми завжди підтримуємо велоклуб «Темп», який виступив організатором цих змагань. Це добре, коли дорослих і дітей об’єднує спорт, коли вони займаються своїм здоров’ям. Це чудово, коли є люди, які прищеплюють дітям любов до спорту, вкладають в них свою душу. Протягом багатьох років ми підтримуємо спортсменів нашого регіону і, звичайно ж, будемо і далі продовжувати це робити. Адже насправді, так мало потрібно для того, щоб наші діти росли здоровими і активними», — розповів Сергій Андрійченко.

Після того, як були визначені переможці змагань у різних вікових категоріях, на велосипедистів очікував ще один приємний сюрприз. Для них працювала польова кухня, де усіх бажаючих пригощали справжнім козацьким кулішем.

- Реклама -