Відкриття пам’ятника, виставка техніки та змагання найсильніших чоловіків: як у Покровську відзначили День захисника України

У неділю, 13 жовтня, в Покровську відбулася низка урочистих заходів, присвячених святкуванню Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Так, розпочалося святкування з ходи. Мешканці Покровська пройшлися з українським прапором від Березового гаю до площі Шибанкова. Після цього відбулося урочисте відкриття пам’ятника великому українському поету Тарасу Шевченку.

Також на площі розгорнулося справжнє наметове містечко. Навчальні заклади підготували тематичні намети, де кожен бажаючий мав змогу придбати власноруч приготовлені смаколики. Проводилися майстер-класи з виготовлення виробів з паперу, працювали виставки, майстри з аквагриму.

Особливу прихильність серед гостей свята викликала виставка військової техніки. І дорослі, і діти із задоволенням розглядали військові машини, а дехто навіть мав змогу побачити все зсередини.

На головній площі було встановлено сцену, де відбулося нагородження військових та активних мешканців міста. Також серед всіх шкіл міста було організовано конкурс маршової козацької пісні «За Україну, за її волю!».

Всі присутні з нетерпінням очікували початку змагань стронгменів. Головним суддею турніру був найсильніший чоловік світу, майстер спорту України, актор Василь Вирастюк. Спортсмени демонстрували свою силу в п’яти конкурсах, за результатами яких і були визначені переможці змагань.

А вже 14 жовтня Покровськ приєднався до обласної акції «З вірою в захисників!», в рамках якої біля меморіальних дошок були проведені урочисті мітинги вшанування пам’яті всіх тих, хто загинув захищаючі незалежність рідної країни.

- Реклама -