У грудні відбудуться вибори до Криворізької сільської ОТГ

Центрвиборчком призначив на 22 грудня поточного року проведення перших виборів у 86 об’єднаних територіальних громадах. Вони відбудуться в 21 області, в тому числі й Донецькій.  До переліку громад, в яких відбудуться перші вибори в цьому році, включили Криворізьку сільську ОТГ у Добропільському районі.

Про це повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». Також на 22 грудня оголосили довибори в Шахівську ОТГ  — до сільської громади зможе доєднатись Золотий Колодязь.

Загалом перші вибори пройдуть у 1 міську, 16 селищних та 69 сільських ОТГ. Комісія оголосила початок виборчого процесу перших виборів з 2 листопада 2019 року.

За інформацією Донецького ЦРМС, Криворізька сільська ОТГ уже в минулому році була готова йти на вибори. Але Донецька ОДА написала листа до Центрвиборчкому, в якому йшлось про небезпеку проведення виборів у регіоні, тому їх тоді відтермінували.  Не включили Криворізьку ОТГ й до переліку тих громад, перші вибори в яких відбувались у червні поточного року.

Нарешті Криворізька сільська громада дочекалась, щоб їй дозволили провести перші вибори, обрати депутатів та голову громади. Увесь цей час Криворізька сільська ОТГ після проведення юридичної процедури об’єднання активно взялась за планування розвитку території. За експертної підтримки Донецького ЦРМС тут розпочали розробку Стратегії соціально-економічного розвитку громади.

- Реклама -