Незаконні товари, мислівські набої та гуманітарний вантаж для окупованих територій: як минула доба на донбаських КПВВ

Державна прикордонна служба України повідомляє, що усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік був динамічним та істотно збільшився у порівнянні з попередньою добою. Загалом через КПВВ прослідувало 46,1 тисячі осіб та 5,1 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10735 осіб та 1155 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9290 осіб та 1455 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 9095 осіб та 1610 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4085 осіб та 900 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 12910 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/50; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 20/10; «Гнутове» – 15/20.

Учора військовослужбовці Краматорського та Лисичанського загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» припинили дві спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил.

Зокрема на тимчасово окуповану територію України намагались провезти комплектуючі до комп’ютерної техніки та взуття на загальну суму понад 55 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Крім того в КПВВ «Гнутове» прикордонний наряд за допомогою службового собаки спеціально навченого на пошук боєприпасів виявив чоловіка, який намагались перемістити через лінію розмежування 5 мисливських набоїв. За цим фактом прикордонниками зі складу Об’єднаних сил підготовлено та направлено повідомлення до Національної поліції України про виявлення ознак кримінального правопорушення. Громадянина разом зі знахідкою передано представникам Нацполіції для прийняття відповідного правового рішення.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 7 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародної організації з міграції. Для жителів Донбасу направлено гігієнічні набори та набори з промисловими виробами для домогосподарств загальною вагою 51 тонна.

- Реклама -