Одяг, тютюнові вироби та хабарі: прикордонники розповіли, як минула доба на КПВВ в районі проведення ООС

- Реклама -

Усі КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно, повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік дещо збільшився. Загалом через КПВВ прослідувало 33,9 тисячі осіб та 4,1 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8030 осіб та 990 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7025 осіб та 1265 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6605 осіб та 1280 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2665 осіб та 605 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9590 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 35/50; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 70/50; «Гнутове» – 20/20.

Учора військовослужбовці Краматорського та Лисичанського прикордонних загонів спільно з працівниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» і «Станиця Луганська» припинили три спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил.

Так, через лінію розмежування  намагались провезти одяг та тютюнові вироби, на загальну суму майже 57 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

В КПВВ «Гнутове»  прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин України намагався шляхом надання хабара безперешкодно перетнути лінію розмежування. На таку пропозицію чоловік отримав від прикордонників категоричну відмову. Громадянина та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано представникам Національної поліції.

- Реклама -