Мешканці Донеччини отримають квітанції за електроенергію з новими реквізитами

У жовтні мешканці Донеччини отримають платіжки за електроенергію з новими реквізитами. Відтепер у платіжках за електроенергію рахунок отримувача коштів буде вказано за новим стандартом IBAN.

Як повідомили у «Донецьких енергетичних послугах», це міжнародний формат платежів, на який переходять усі банки України. Тепер у реквізитах замість номеру рахунку та коду банку (МФО) буде вказаний лише номер рахунку з 29 знаків (літер та цифр).

«Донецькі енергетичні послуги» подбали про комфорт клієнтів, тому споживачам не доведеться самостійно вносити нові дані при розрахунках:

·         в Особистому кабінеті на сайті компанії реквізити зміняться автоматично;

·         рахунок «Донецьких енергетичних послуг» також оновлено в банках та платіжних системах;

·         побутові споживачі побачать нові реквізити у платіжках за вересень, які надійдуть у жовтні;

·         для юридичних клієнтів нові реквізити будуть зазначені у рахунках, які вони отримають у центрах обслуговування чи сформують в Особистому кабінеті;

·         нові номери рахунків у форматі IBAN вже оприлюднені на сайті «Донецьких енергетичних послуг» в розділі «Оплата».

Наразі сплачувати рахунки деякий час можна і за старими реквізитами. Але з 12 січня 2020 року застосування IBAN стане обов’язковим по всій країні відповідно до вимог Національного банку України.

Сплатити за електроенергію жителі Донеччини можуть у будь-який зручний спосіб: через Особистий кабінет, інтернет-банкінг, за допомогою платіжних онлайн-сервісів, у відділенні банку чи «Укрпошти».

- Реклама -