Член ДВК з Покровська постане перед судом за незаконне отримання бюлетенів для голосування

У Покровську судитимуть місцеву мешканку, яка під час проведення позачергових парламентських виборів, незаконно отримала виборчі бюлетені для голосування більше ніж один раз.

Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, у ході досудового розслідування було встановлено, що 21 липня, 46-річна жінка, перебуваючи на території дільничної виборчої комісії міста Покровська та будучи членом цієї комісії, виконувала обов’язки щодо видачі бюлетенів виборцям.

Знаючи про вимоги ч.1 ст. 8 та ч. 3, 5 ст. 85  Закону України «Про вибори народних депутатів України», член ДВК, не будучи виборцем цієї дільниці, надала собі два чистих бюлетені для голосування від імені громадянина, який на цей час знаходився за межами країни. Також жінка зробила відповідні записи в контрольних талонах до вказаних виборчих бюлетенів.

На теперішній час обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні прокуратурою погоджено та скеровано на розгляд суду. Жінку підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.158-1 КК України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

- Реклама -