У Покровську з двох бібліотек створять одну нову

- Реклама -

26 вересня у Покровську відбулася чергова сесія міської ради, в ході якої низка важливих питань життєдіяльності міста була прийнята пакетом. Серед них і рішення про реорганізацію бібліотечної системи.

На сайті Покровської міської ради проект рішення щодо цього питання з’явився лише вчора. Згідно документу, комунальний заклад «Покровська міська центральна бібліотечна система» провів аналіз мережі бібліотек та дійшов висновку, що недоцільно й надалі утримувати 2 бібліотеки-філії (№13 та №15), які знаходяться в селищі динасового заводу.

Бібліотека-філія №13, яка була розташована по вулиці Заводській, була дитячою та  обслуговувала більше тисячі хлопчиків та дівчаток. Її фонд нараховує 14,2 тисячі примірників документів. І хоча питання щодо зачинення цієї бібліотеки постало тільки зараз, сама філія ще влітку переїхала до приміщення молодіжного центру, який відчинився на базі загальноосвітньої школи №4.

Бібліотека-філія № 15 займала другий поверх будівлі по вулиці Степана Бовкуна, біля ринку. Вона обслуговувала більше 1300 користувачів юнацького віку та дорослих. Бібліотечний фонд нараховує наразі 9,5 тисяч примірників.

Ці дві філії планується об’єднати на базі молодіжного центру по вулиці Таманова, 16 (ЗОШ №4). Відзначається, що будівля нещодавно була капітально відремонтована, обладнана сучасними меблями та має все необхідне для функціонування бібліотеки.

Таким чином, на сесії міської ради депутатами було прийняте рішення про об’єднання двох бібліотек-філій в одну — №16.

 

- Реклама -