Працювати заради людей: можновладці Покровська взяли приклад з Сергія Андрійченка та підтримали його ініціативу

Зовсім нещодавно депутат Покровської міської ради, член Родинського виконкому Сергій Андрійченко виступив з ініціативою організувати безкоштовні поїздки для людей з професійними захворюваннями та проблемами опорно-рухового апарату.

Він звернувся до можновладців Покровська та Родинскього з пропозицією виділити гроші на пальне, аби усі, хто потребують, мали змогу відвідувати басейн у Новодонецькому.

І ось майже місяць мешканці Родинського, яким необхідна реабілітація, безкоштовно їздять до спортивного комплексу у Новодонецькому. Також, завдяки підтримці Сергія Андрійченка, басейн відвідують і вихованці реабілітаційного центру «Милосердя», що розташований у Покровську.

Чи не вперше ініціативу Сергія Сергійовича вирішили підтримати й покровські можновладці. Не дивлячись на те, що засідання сесії, на якій мали розглянути це питання, ще не відбулося, сьогодні діти з «Милосердя» разом з батьками відвідали басейн «Олімпійський» у Кураховому.

Як повідомляється на сторінці Покровської міської ради у соціальній мережі Фейсбук, такі поїздки тепер будуть відбуватися щосереди для кожної групи вихованців центру.

Батьки зізнаються, що довго чекали на таку можливість для оздоровлення своїх дітей, і що тільки приклад Сергія Сергійовича змусив покровську владу, нарешті, звернути увагу на реальні потреби вихованців центру.

- Реклама -